Eladó a Wesselényi utcában egy 78 nm-es apartman. A lakás a harmadik emeleten van, ablakai a Rózsa utcára néznek. Modern, kissé ipari stílusú klasszikus lakás, egy belvárosi liftes házban, a Boscolo Hotel és a New York Coffee House közelében található. A lakás világos, tágas és gondosan megtervezett, az apró részletekről az eredeti tapéták és a fa padló gondoskodik.
A lakás hatalmas nappalival rendelkezik, amely használható, mint szociális terület is. A nappaliból lehet eljutni a hálószobába és a fürdőszobába. A konyha teljesen felszerelt.
Köszönjük az erőfeszítéseiket. Nagyon barátságosak, és segítőkészek voltak, minden bizonnyal ajánlani fogom Önöket a kollégáimnak akik otthont keresnek.
Fariba
Csak Önöknél hirdetek, mert szerintem Önök a legjobbak.
Imre
Köszönöm szépen, hogy segítettek nekem; Dóra, Lina, Viktória, rendkívül professzionálisan működtek együtt végig.
Az EUROCENTER-t mindig szívesen ajánlom ismerőseimnek!
Az EUR ár csak tájékoztató jellegű, 1 EUR = 398 HUF árfolyammal számolva
A képek illusztrációk, az ezen az oldalon készített vagy hivatkozott leírások a rendelkezésre állás függvényében állnak rendelkezésre,
nem minősülnek ajánlatnak, és az EUROCENTER (vagy az üzemeltető) bármikor visszavonhatja vagy felülvizsgálhatja azokat.